fbpx

ULUSLARARASI BİLİM VE EĞİTİM KONFEDERASYONU

FEDERASYONUN AMACI

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu (UBEF), Türkiye ve dünyadaki eğitim anlayışını değiştirmek ve gelişimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak, bölgesel, ulusal, ekonomik, sosyal, kültürel gelişimini sağlamak ve onların potansiyellerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için faaliyette bulunmak, sanayici  ve iş adamları ile tüm federasyon mensuplarının sorunlarına sahip çıkarak, onların toplumda öncü ve girişimci niteliklerini geliştirmek, kalite, mesleki eğitimler, kişisel gelişim, bilimsel araştırma, akademik eğitimler ile ilgili olarak halka ve dernek üyelerine  yönelik çalışmalarda bulunmaktır.

BİZ KİMİZ?

Alanında uzman eğitmenleri ile tüm Türkiye’de üniversitelerdeki faaliyetlerinin yanı sıra,

  • Hastaneler
  • Liseler
  • Belediyeler
  • Sivil Toplum Kuruluşları

gibi Eğitime ihtiyaç duyulan ve Kaliteyi artıracak eğitimlerle desteklenmesi gereken bir çok kuruluşta eğitimler düzenlemektedir. Ve her gün eğitim programlarına bir yenisini daha ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca bazı özel kuruluşlarda da Kalite başta olmak üzere Personel eğitimleri düzenlemektedir.

PROJEMİZ

Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu Bünyesinde bulunan Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği tarafından tüm Türkiye’de başlattığımız sosyal sorumluluk projemiz olan eğitim hareketi ve çalışmalarımız bulunmaktadır.

Ülkemizdeki öğrencilerimizin kişisel psikolojik motivasyonlarını arttırmaya yönelik gelecekleri ile ilgili vizyon oluşturabilmeleri için, milli anadolu kültürel değerlerin ide içinde barındıran tasavvuf kültürüyle birleştirerek sosyal sorumluluk çerçevesinde tamamen ÜCRETSİZ kişisel gelişime yönelik eğitimler hazırladık.

Bu eğitim projesi dahilinde üniversite öğrencilerimizin sadece tüketici değil üretici düşünceye sahip olması bu düşüncelerini hayata geçirici bilinç oluşturmaları ile alakalı eğitim konu başlıkları başta yer almaktadır. Üniversite öğrencilerimizin mezuniyetlerinden sonra sadece devlet memuru olma mantığı taşımamaları MÜTEŞEBBİS olmaları hususunda bilinçlendirmek, kendilerine gerçek bir hedef belirleyecek misyon oluşturmaları ve bu çerçevede geleceklerini emin adımlarla kurmalarını sağlamak.

Ülkemizin geleceği olan üniversite öğrencilerine belli bir disiplin ve kaliteye dönük hizmet ve üretim çalışmalarını benimsetmek israfı önleme yönünde eğitimler vermek üst STK mızın temel amacıdır.

TOP