fbpx

Hakkımızda

Konya’da kurulan Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği,‘Kurumsal ve Bireysel Eğitime Destek’’ sloganıyla harekete başlayan ve Üniversitelerde katılımı tamamen ücretsiz eğitimler veren ilk ve tek kurumdur. Öğrencilerin sınavlara duygusal ve zihinsel hazırlık, yetişkinlerin özel ve iş yaşamlarına uyum/hazırlık süreçlerinde yanlarında olan kurumumuz; kurumsal eğitimler, grup eğitimleri ve bireysel danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Tüm Türkiye´de “önce insan memnuniyeti” diyerek yola çıkan insan odaklı sistemimiz, kuruluşundan bu yana kaliteden ödün vermeden büyüyerek yoluna devam eden lider bir kurumdur. Bu gelişmesini vizyonuna, misyonuna ve temel değerlerine borçludur.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Özgüven
  • Takım Çalışması
  • Kalite
  • Yaşayarak Öğrenme
  • Profesyonellik
  • İnanç
  • Sürekli Değerlendirme
  • Sürekli Gelişim

Kalite Yönetimini ön planda tutarak yaşam boyu öğrenme sürecini etkin kılmak için bireylerin, kurum içi gereklilik arz eden eğitimine destek vermek, geliştirmek ve kurumu verimli hale getirerek özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına her biri farklı dallarda alanında uzman eğitim kadrosuyla ülke çapında eğitim faaliyetlerine devam ederek, bilgi üretmeyi, ülkesine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kendisini ve çevresini tanıyan, tanımlayan ve yönlendirebilen bir birey oluşumuna destek vermek, toplumsal kalkınmayı hızlı bir şekilde sağlamaktır.

Bireylerde başlattığımız değişim hareketini ülkemiz çapında üretim ve hizmet sektörüne dahil edebilmek,eğitim sistemlerimizi tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektöre entegre edebilmeyi amaç edinerek, eğitim kalitesinin artmasıyla üretim ve hizmetin kalitesinin ivmeli bir şekilde arttırılabildiğini, toplumsal gelişme ve yükselişin birey bazından başlanarak gerçekleştirilebilir olduğunu kanıtlayabilmektir.

Eğitim Hizmetleri alanında uzman eğitim kadrosu ile eğitimde ve kalitede lider olabilmek, kurumların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için eğitim sistemi başta olmak üzere sektörler üzerinde eğitimle gerçekleştirilecek sürekli iyileştirme çalışmalarını gerçekleştirmek, bu çalışmalarda hedeflerimizi takip ederek kaliteye uymak, süreç politikalarını iyi izleyerek ülkemizde ve dünya’da kalite belirleyici olmak kurumumuzun kalite politikasıdır.

STATS

150

BİTİRİLEN PROJELER

7.2

MİLYON İNSANA ÖĞRETİM

5400

ÖĞRETİM SAATİ

120

EĞİTİMCİ SAYIMIZ
TOP